‘Çiçeklerin açtığı yerde umutlar da canlanır’ felsefesiyle, 2011 yılında yola çıkan Çiçeği Burnunda; Ankara’nın en çok sevilen ve en fazla tercih edilen çiçekçilerinden biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

2017 yılında gerçekleşen mağaza renovasyonu ile Türkiye’nin ilk konsept çiçekçisi olma yolunda hızla ve özveri ile ilerleyen Çiçeği Burnunda, yalnızca özel çiçekleri değil farklı konsepte ürünleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Renklerin her dili konuşabildiği çiçeklerden oluşan bir dünya yarattığımız dükkânımızda, yerli ve ithal çiçekler ve onlara eşlik eden aksesuarlardan oluşan farklı bir atmosfer oluşturduk. Organik kahveden, organik muma; ithal çikolatadan hediyelik eşyaya kadar geniş ve kaliteli ürün yelpazesine sahip olan Çiçeği Burnunda, farklı bir bakış açısıyla insanlara mutluluk dağıtmaya devam ediyor.

Bugün binlerce müşterisi olan Çiçeği Burnunda insanların içinde bulunduğu her türlü duyguyu somut ve en güzel haliyle gerçeğe dönüştürüyor. Doğanın bize verdiği bu güzellikleri, kendi zevkimizi ve heyecanımızı ekleyerek farklı formlarda bütünleştirip sizlere sunmaktan büyük keyif alıyoruz…